LEGÍNY JSOU IN !

.

LEGÍNY JSOU IN !

LEGÍNY JSOU IN !

0 Komentářů

Legíny jsou trendy , jen je musíte umět nosit

Milujete legíny, ale ještě stále váháte, jak je máte nosit? Možná jste je viděli na mnoha ženách na ulici. Někomu sluší a umí je nosit, jiní se při jejich nošení dopouští mnoha chyb. Podívejme se, jak legíny nosit a čeho se raději vyvarovat.

Naše legíny jsou hravé, elegantní, praktické a nápadité. Perfektně vytvarují vaše křivky a naleznete je v mnoha barvách, vzorech a velikostech. Prodáváme jen prověřené luxusní legíny ve vysoké kvalitě za velmi příznivé ceny. V naší nabídce naleznete např. černé legíny, lesklé, džínové i takové, které se hodí k šatům nebo k sukni. Můžete si vybrat také legíny zeštíhlující, které jsou vyrobené ze speciálního materiálu. Ten dokáže to kouzlo, že umí vaše nohy perfektně vytvarovat a zeštíhlit. Neváhejte a doplňte si svůj šatník ještě dnes.

Jak legíny nosit ?

Pokud si obléknete legíny a  nevhodně zvolíte velikost a špatně sladěné se zbytkem outfitu, právě jste uhodili hřebíček na hlavičku. Je třeba dát si pozor, aby nebyly průhledné, nosíte-li je jako samostatný kus oblečení. Pokud vám přes ně prosvítá spodní prádlo, elegance je ta tam. Z tohoto kousku se dá ale vytěžit maximum. Jestliže nejdete aktivně sportovat, nenoste legíny jako samostatné kalhoty. K tomu jsou určeny takzvané tregíny , které vypadají jako kalhoty, mají naznačené kapsy a jsou z pevnějšího materiálu. Podobně jsou na tom džegíny, na první pohled vypadající jako džíny.

Nestárnoucí kombinace

Kombinujte luxusní legíny s delšími tunikami a košilovými šaty a legíny budou velkým přínosem do vašeho šatníku. Způsob nošení se odvíjí od vaší postavy. Jsou velice pohodlné a příjemně se nosí. Hodí se k šatům i k sukni. Legíny ve ¾ délce užijete zejména na sport, ve vašem outfitu ale mohou zkrátit nohy a měnit proporce. Proto je důležité si na to dát pozor. I při sportu můžete vypadat stylově, sportovní legíny jsou součást fitness oblečení, ve kterém bude radost cvičit .

Pokud umíte legíny nosit, jde o kousek  oblečení,který lze nosit kamkoliv.

Komentovat

*
**Neveřejný
*Adresa webu http://
*