O nás

.

Vítejte v našem eshopu Extralegíny , který  se specializuje na prodej legín. V nabídce ale také najdete spodní prádlo světových značek Calvin Klein, Tommy Hilfiger a mnoho dalšího.

Našim cílem je nabídnout Vám co nejširší nabídku legín, které  jsou již pár let modním hitem. Vybírejte z naší nabídky sportovních, elegantních i zateplených legín. Najděte svůj styl v legínách zakoupených v našem eshopu. Dále u nás najedete také atraktivní značkové dámské a pánské spodní prádlo, dámské tepláky, mikiny a mnoho dalšího . Mnoho legín máme skladem, případně  jsou připravené v našem externím skladu a ihned po Vašem objednání jsou expedovány. Dostupnost zboží je vždy uvedena u konkrétních položek v eshopu.

Rychlá dodávka zboží

Náš sortiment neustále rozšiřujeme a doplňujeme, abyste měli z čeho vybírat.

Naším hlavním cílem je být Vám při nákupu oporou, která vám v případě potřeby ráda poradí. Proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.  Prioritou je pro nás osobní komunikace a po telefonu Vám velmi rádi poradíme s výběrem správné velikosti a typu zboží. Pokud vám velikost nebude sedět, své zboží můžete u nás zdarma vyměnit (bližší informace o postupu najdete v našich obchodních podmínkách.

Rádi bychom Vás také pozvali na náš blog. Jsme tu pro zkrátka pro Vás.

Srdečně vás zveme k nákupu v našem eshopu.
a (1).jpg a (2).jpg a (3).jpg a (4).jpg