O nás

.

Vítejte v našem eshopu Extralegíny , který  se specializuje především na prodej legín. V nabídce ale také najdete spodní prádlo světových značek Vicotria's Secret, Calvin Klein, Litex, Gym Glamour, Tommy Hilfiger...

Našim cílem je nabídnout Vám co nejširší nabídku legín, které  jsou již pár let modním hitem. Vybírejte z naší nabídky sportovních, elegantních i zateplených legín. Najděte svůj styl v legínách zakoupených v našem eshopu.

Nabídku legíny stále rozšiřujeme, hledáme spolehlivé a kvalitní dodavatele. Najdete u nás legíny i pro plnoštíhlé, až do nadměrných velikostí XXXXL Snažíme se o detailní popis jednotlivých modelů, aby pro Vás byl výběr co nejjednodušší.

Dále u nás najedete také atraktivní značkové dámské a pánské spodní prádlo. Mnoho legín máme skladem, případně  jsou připravené v našem externím skladu a ihned po Vašem objednání jsou expedovány. Dostupnost zboží je vždy uvedena u konkrétních položek v eshopu.

Rychlá dodávka zboží

Náš sortiment neustále rozšiřujeme a doplňujeme, abyste měli z čeho vybírat.

Naším hlavním cílem je být Vám při nákupu oporou, která Vám v případě potřeby ráda poradí. Proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Pakliže máte nějaké speciální přání, nebo jste si vybrali legíny, které zrovna nejsou ve Vaší velikosti dostupné, není samozřemě problém takovéto legíny pro Vás objednat a zajistit. Prioritou je pro nás osobní komunikace a po telefonu Vám velmi rádi poradíme s výběrem správné velikosti a typu zboží. Pokud vám velikost nebude sedět, rádi Vám budeme nápomocni s výměnou zboží za vhodnější  (bližší informace o postupu najdete v našich obchodních podmínkách.

Rádi bychom Vás také pozvali na náš blog. Jsme tu pro zkrátka pro Vás.

Srdečně vás zveme k nákupu v našem eshopu.
a (1).jpg a (2).jpg a (3).jpg a (4).jpg