EXTRA LEGÍNY

.

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
super rychlá dodávka

2020-01-30

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Velmi rychlé doručení i před vánocemi.

2019-12-21

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Obchod doporučuji jen se dobře podívejte na tabulku velikostí já jsem to moc netrefil. Velikost M pasuje na moji dceru 10 let. Ale to je moje chyba.

2019-12-17

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Spokojenost

2019-12-16

ZIMA V LEGÍNÁCH

ZIMA V LEGÍNÁCH

0 Komentářů

Zimní zateplené legíny jsou to pravé pro letošní zimu!

Chcete být in i letošní zimu? Máme pro Vás tip na pohodlný zimní outfit.

Objevte zimní zateplené legíny a bude Vám nejen teplo, ale také se v těchto legínách budete cítit pohodlně, ať už v nich strávíte celý den v práci a nebo v nich třeba vyrazíte na nějaký pěkný zimní výlet.

Tyto teplejší legíny mají z rubové strany velmi příjemný krátký jemný chloupek, takže Vás bude hřát. Prostě legíny a jejich pohodlné nošení si  můžete užít i v zimním období. 

Jak jistě víte, legíny jsou ideální především ke kombinování s delšími svetry a tunikami. Nezapomínejte však, že je třeba ohlídat si určité věci. Předně je třeba si uvědomit, má- li  Vaše postava nějaké ty nedostatky a snažit se tyto nedostatky vhodnou volbou oblečení  skrýt, nebo naopak zdůraznit.

Tedy ty z Vás, které příroda nebo případně pobyt v posilovně obdařil pěknou pevnou postavou, si mohou ve výběru legín dovolit prakticky cokoliv a legíny udělají super službu v tom smyslu, že zvýrazní křivky, dlouhé nohy nebo třeba vysportované nohy.

Ty , ke kterým příroda byla méně štědrá, si musí dávat pozor především na to, co k legínám zvolí. Ideální jsou tak klasické černé jednobarevné legíny  a k nim dlouhá tunika, třeba až do půli stehen, která schová  mnohé. Velice moderní je také kombinace zateplených legín a přes ně riflové nebo vlněné kraťásky nebo krátká sukně.

V našem eshopu najdete  pěkné zeteplené legíny, např. zimní legíny PAULO CONNERTI. Tyto legíny jsou opravdu univerzální kousek, který muže mít ve svém šatníku téměř každá žena.

Komentovat

*
**Neveřejný
*Adresa webu http://
*