KRÁSNÁ A TĚHOTNÁ V LEGÍNÁCH

.

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená

2020-04-8

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Velmi rychlé doručení. Kvalita a velikost odpovídají popisu. Jsem velmi spokojená.

2020-04-5

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
pěkné zboží, rychlé odeslání

2020-03-17

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
výborná komunikace velmi ochotná paní - poradí rychlost zaslání

2020-02-26

KRÁSNÁ A TĚHOTNÁ V LEGÍNÁCH

KRÁSNÁ A TĚHOTNÁ V LEGÍNÁCH

0 Komentářů

Dříve či později to čeká každou budoucí maminku. Narůstající bříško se do stávajícího oblečení nevejde. Když se naučíte nakupovat účelně, rozhodně neplatí, že za těhotenskou garderobu musíte na pouhých pár měsíců nošení vydat tisíce korun. Jak na to?

 

Těhotenská móda pro začátečnice

 

Zpočátku si určitě vystačíte s běžným oblečením. Mnohé ženy mají během prvního trimestru jen o velikost větší šatník a nakupují v běžných obchodech. Později už určitě zamiřte do specializovaného oddělení.

Nemusíte se ale bát, že byste tu potkaly unifikované barevné hábity XXL velikostí. Současná těhotenská móda je velmi rozmanitá a respektuje ženskost a individualitu. A to i tehdy, když nejste profesionální celebritou, která se pyšní maximálně zvětšujícím se bříškem a jinak je ukázkově štíhlá.

I v těhotenství platí, že každá žena je jiná a vyhovuje jí jiný styl. Naštěstí si můžete vybrat, jestli se rozhodnete pro módu ležérní nebo elegantní. Vždy by mělo platit, že oblečení je hlavně pohodlné a příjemné. Základem je proto bavlna a další přírodní materiály.

Sbohem byste měla pokud možno dát silonkám. Materiál není savý a tato součást oděvu dokonce přispět k rozvoji křečových žil. Vaším krédem by se rozhodně mělo stát „pohodlí nade vše“. V těhotenství se v některých momentech můžete cítit rozbolavělá a přecitlivělá.

 

Těhotenské legíny ? Ideální volba pro těhotné

 

Jste-li těhotná v létě, určitě oceníte šaty a sukně. Čeká-li vás naopak radostná událost v zimě, přivítáte spíše kalhoty. Ty by neměly mít žádné knoflíky ani zipy. Ani pro ozdobu ne, mohou tlačit i tak. Pokud jsou i ve vašem šatníku džíny nesmrtelnou klasikou, nemusíte se jich vzdávat ani v jiném stavu.

Jen si pořiďte ty, které připomínají spíše legíny, jelikož kolem bříška se vytvaruje pružný úplet. Na trhu jsou samozřejmě i legíny klasické. Ty zastupují další neméně populární kousek v „těhotném“ šatníku. Jsou velmi pohodlné a současně přiznávají vaše křivky.

Těhotenské legíny mají svoje místo i ve skříních těch maminek, které se nebojí strávit devět měsíců aktivně a jsou stále v pohybu. Ve zkrácené délce je můžete oblékat nejen na sport, ale i na běžné nošení v letních měsících. S těmi, které jsou zateplené fleecem, máme na mysli těhotenské zateplené legíny ,vás zase nezaskočí ani třeskuté mrazy. Ať tedy přírůstek očekáváte v kterémkoli období, jedná se o dokonale univerzální součást vašeho oblečení.

 

Jak nosit legíny nejen jako těhotná

 

A jak takové těhotenské legíny nosit, abyste nevypadala, že jste si tak trochu něco obléct zapomněla? K legínám jednoznačně patří delší svršky – v létě tuniky, v zimě cardigany. Navrstvení delšího trička nebo kabátu vám zároveň pomůže k drobné kamufláži, pakliže vám příroda nenadělila zrovna ukázkově dlouhé gazelí nohy.

Vyrazit v těchto kalhotách můžete kamkoli, do města i do zaměstnání. Problém není ani kombinace se sakem a pokud si i v požehnaném stavu troufáte na vysoké podpatky, můžete si jich ve spojení s legínami užít, co hrdlo ráčí. Asi nejpopulárnější barvou je černá, milovnice extravagance se nemusejí zříkat zářivých barev či potisku. Pravou módní trešničkou na dortu jsou legíny koženkové. Ty už ovšem vyžadují vkus a cit pro vhodné kombinace.

Pro jistotu si ovšem vždy u zrcadla zkontrolujte, zda materiál skutečně nikde neprosvítá. Některé modely totiž spíše připomínají silnější punčocháče, jsou velmi tenké a odhalují i to, co by mělo zůstat raději skryto.

Vzhledem k tomu, že jsou tyto kalhoty mimořádně přizpůsobivé, je pravděpodobné, že je využijete dokonce i později. Po porodu si tělo projde velkými změnami a může mu trvat, než se vrátí do původní podoby. Těhotenské legíny rozhodně můžete nosit řadu měsíců i coby „netěhotná“, pakliže vám vyhovují. Patří tak k jednoznačně nejvděčnějším kouskům, který unosíte celé těhotenství i po něm. Nebojte se do nich tedy investovat.

Komentovat

*
**Neveřejný
*Adresa webu http://
*