BUĎTE PŘITAŽLIVÁ I PŘI SPORTU !

.

BUĎTE PŘITAŽLIVÁ I PŘI SPORTU !

BUĎTE PŘITAŽLIVÁ I PŘI SPORTU !

0 Komentářů

Legíny ke sportu patří

Chybí vám v šatníku krásné sportovní legíny, které by jste si ráda vzala na běhání do parku nebo na cvičení do posilovny? Máte ráda barevné vzory, které se přelínají a vypadají skvěle? Krásný barevný vzorovaný motiv sportovních funkčních legín  si zamilujete na první pohled. Takovéto legíny pak stačí zkombinovat s jednobarevným tričkem nebo tílkem a máte outfit do posilovny vymyšlený. Sportovní legíny mají vždy úzké nohavice, šité ve stylu stretchefect. Pas bývá většinou mírně vyvýšený a pěkně přiléhá k tělu.

Sportovní legíny a co si ohlídat

Co je ale u sportovních legín nejdůležitější a na co by jste se při jejich výběru nejvíce zaměřit? Rozhodující je, aby byly vyrobeny z kvalitních a funkčních materiálů, které budou vzdušné a dobře budou odvádět vlhkost od těla. Vy se pak i při zátěžovém tréninku nebo náročné sportovní aktivitě v takovýchto legínách budete cítit skvěle. Příkladěm takovýchto dobře zpracovaných legín jsou sportovní legíny značky Bas Bleu. Jsou dokonale prodyšné a  vzdušné.

Pakliže by Vám nevyhovovala dlouhá délka legín, nebo by jste si ráda pořídila legíny na teplé letní období, doporučujeme Vám zvolit sportovní 3/4 legíny.

Komentovat

*
**Neveřejný
*Adresa webu http://
*