SKVĚLÝ OUTFIT ? PŘECE LEGÍNY !

.

SKVĚLÝ OUTFIT ?  PŘECE LEGÍNY !

SKVĚLÝ OUTFIT ? PŘECE LEGÍNY !

0 Komentářů

Jak správně vybrat legíny

Jak správně vybrat dámské legíny, s čím je nosit a jaké módní outfity lze vytvářet s legínami? Opravdový boom s legínami začal v 80. až 90. letech minulého století. Jde o tak oblíbený kousek, že se legíny dosud udržely v našem šatníku jako univerzální, vysoce praktické, pohodlné a módní oblečení.

K legínám můžeme nosit naprosto všechno, jen se musíme také trochu kriticky podívat na svou postavu. Nikdo nejsme ideální a je třeba prostě pracovat s tím, co nám příroda dala do vínku. Můžete k nim nosit trička, halenky, tuniky, svetry, kardigany, šaty, sukně i kraťasy. I s legínami můžete být originální.

Jak správně nosit legíny

Pokud nemáte zrovna dokonalou postavu, svrchní oblečení může být jakékoliv, hlavně musí zakrývat boky. I s dokonalou postavou je třeba myslet na to, že legíny nesmí být průhledné a příliš obepínat postavu, jinak vyniknou tukové polštářky. Pokud je nemáte jako punčochy pod šaty či sukni, musí být z pevnějšího materiálu. Také můžete zvolit velmi oblíbené push up legíny, které Vám pozvednou a opticky zpevní zadeček. Neměly by být ani být příliš volné, jinak se na volných místech budou tvořit záhyby. Legíny s potiskem jsou určeny na sport, k procházkám v přírodě a na volný čas. Nejde o povolenou část oblečení do předepsaného dress codu. Dříve než v nich vyrazíte do zaměstnání nebo na nějakou akci, ujistěte se, zda jsou jako část oděvu skutečně povoleny.

Jaké boty k legínám

Jestliže si k legínám vezmete boty na podpatku, lodičky, kozačky, kotníčkové boty či sandály, s delší košilí, šaty, sukní či tunikou, bude váš outfit vypadat elegantně. Univerzální variantou jsou tmavé, jednobarevné legíny bez potisku. Legíny se dají nosit s jakoukoli obuví, včetně mokasínů, balerín, tenisek i žabek. Pokud jde o tříčtvrteční legíny, u menších postav vizuálně zkracují nohy, obzvláště pokud jsou doplněny obuví s plochou podrážkou. Viditelný proužek kůže pokožky odděluje vertikální linii, což se dá přelstít kozačkami. Legíny přitahují pozornost na vaše nohy. Můžete předvést své nohy a ideální tvary v celé své kráse. Zvýrazní ale i vaše nedostatky. Hrdé majitelky štíhlých, dlouhých nohou si mohou dovolit světlé, barevné i vzorované legíny. Pokud spíše oplýváte kyprými, ženskými tvary, kombinujte tmavé legíny s delším horním dílem.

Komentovat

*
**Neveřejný
*Adresa webu http://
*