EXTRA LEGÍNY

.

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Romana V.
22.11.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé dodání zboží
Avatar Hana K.
22.11.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost dodání.
Avatar Klára V.
21.11.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Skvělý a rychlý nákup. Legíny odpovídají popisu a jsem z nich velice nadšená. Objednala jsem zateplené a jsou krásně teplé.
Avatar Olga L.
17.11.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
rychlost dodání
Avatar Blanka K.
12.11.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vše OK
Avatar Andrea G.
13.11.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlé dodání, dobrá komunikace s obchodem
Koženkové legíny frčí!!

Koženkové legíny frčí!!

0 Komentářů

Že jsou dámské legíny stálicí na trhu mody je poměrně známá věc a v oblíbenosti zaujímají přední pozice už nějaký ten rok. Jak běží čas, tak se mění pouze to, že chvíli jsou více oblíbené třeba džínové legíny a po čase zase nastane jiné období, kdy se vydvihne na žebříčku populatity výše jiný tip legín.

Ale nejsou legíny jako legíny, existuje spouta variant legín. Kromě sportovních a fitness legín známe také mnoho variant fashion legín, které lze nosit denně do práce, ale také mnoho modelů můžete použít na slavnostnější příležitosti. At už jsou to stahovací legíny, zateplené legíny na chladnější období roku, džínové legíny nebo třeba lesklé legíny.

Koženkové legíny

Mometálně koženkové legíny, nebo chcete-li legíny z imitace kůže, zažívají své hvězdné období v plné parádě.

Jsou vyrobené z látky, která je potažena jemnou umělou kůží. Obepnou Vaše tělo, dokonale zvýrazní křivky a jsou velmi sexy!. Převážně jsou vyrobeny v černém provedení, ale u nás najdete  také hnědé varianty. Ne vždy se jedná o hladkou kůži. Někdy se můžetee setkat s legínami, které imitují broušenou kůži, tedy mají jemný chloupek. Tyto legíny jsou pak velmi hebké na dotek a příjemné na těle.

Dost často mají legíny pouze aplikace umělé kůže, tedy nejsou celokoženkové. Setkáme se především s legínami, které mají pruhy umělé kůže třeba v oblasti stehen nebo na bocích a další různé způsoby.  Fantazii se meze opravdu nekladou a výrobci, které máme ověřené a odzkoušené, nabízí opravdu zajímavé a atraktivní varianty koženkových legín. Často jsou na takovýchto legínách také různé ozdobné zipečky a malé kapsičky.

Některé dámy , když hledají koženkové legíny, říkají že chtějí kožené legíny. Ty z pravé kůže by byly samozřejmě poněkud dražší, v jiné cenové kategorii. Ale vždy to ve výsledku je tak, že mají na mysli právě legíny koženkové. a ty si u nás také pořídí, protže těch máme opravdu na výběr mnoho modelů.

Koženkové legíny s push up efektem

Koženkové legíny mohou mít také v oblasti zadečku push up efekt. To znamená, že jsou v oblasti zadečku legíny speciálně šité tak, aby Vaše zadní partie pozvedly a vytvarovaly. To je u zákaznic velmi oblíbené a vyhledávané.

U  nás v eshopu najdete koženkové legíny poměrně bohatě zastoupené, z jednotlivých modelů bychom mohli jednoznačně doporučit třeba skvělé koženkové push up legíny KAYLA.

Vystupte z šedi obyčejných legín a pořiďte si koženkové legíny!

Lesklé legíny

Lesklé legíny jsou také velmi žádané. Když mluvíme o koženkových legínách, tak ty jsou svým způsobem také lesklé. Všechny víme, jak  se kůže lehce leskne.

Některé legíny jsou ale vyloženě vyrobené tak,aby se opravdu leskly. Mezi ně patří třeba tyto velmi oblíbené a námi vřele doporučované lesklé legíny NIKI.

Vystupte z šedi obyčejných legín a pořiďte si lesklé legíny!

Lesklé černé legíny NIKI