EXTRA LEGÍNY

.

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Velmi rychlé doručení i před vánocemi.

2019-12-21

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Obchod doporučuji jen se dobře podívejte na tabulku velikostí já jsem to moc netrefil. Velikost M pasuje na moji dceru 10 let. Ale to je moje chyba.

2019-12-17

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Spokojenost

2019-12-16

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Bohaty vyber Prijemne ceny Komunikace obchodu vyborna Bezproblemova vymena zbozi

2019-12-9

Značku HUGZ JEANS si zamilujete!!!!

Značku HUGZ JEANS si zamilujete!!!!

1Komentářů

Mladá anglická značka HUGZ JEANS přichází do světa mody

V našem eshopu nyní můžete zakoupit novou a zároveň velmi atraktivní značku push up legín HUGZ JEANS. Jedná se o velmi mladou značku původem z Anglie, která tak trochu kopíruje světoznámou značku push up jeans a legín FREDDY, kterou netřeba asi moc představovat.

Nicméně anglická značka HUGZ JEANS může směle konkurovat této značce a v mnohém ji možná i předčí. Materiál je velmi kvalitní, pevný, drží tvar, legíny jsou pěkně šité a skvěle sedí. Tato britská rychle se rozvíjející značka  získává stále více na popularitě, i když  vsoupila na trh mody teprve v říjnu 2018. Nebojí se své modely předvádět také na modelkách, které oplívají plnějšími tvary a mají rozhodně větší velikost než třeba XS nebo S.

Jejich tým designerů opravdu pilně pracoval a nezahálel, takže již v krátké době od uvedení značky na trh byly v kolekci zastoupeny všemožné barvy legín a push up kalhot, třeba bílé, bordové a nebo maskáčové varianty, ať už s vyšším nebo normálním pasem.

Nechte se zlákat značkou HUGZ JEANS v našem eshopu a jistě nebudete litovat, neboť push up legíny a kalhoty HUGZ JEANS jsou také cenově přívětivějí než FREDDY jeans.

Určitě nebudete zklamáni a rychle si tyto legíny oblíbíte!

1Komentářů

  • Avatar
   Markéta
   Září 17, 2019

   Jsou luxusní!!

Komentovat

*
**Neveřejný
*Adresa webu http://
*