SPORTOVNÍ A FITNESS OBLEČENÍ PRO NÁROČNÉ ? ZNAČKA NEBBIA !

.

SPORTOVNÍ A FITNESS OBLEČENÍ PRO NÁROČNÉ ? ZNAČKA NEBBIA !

SPORTOVNÍ A FITNESS OBLEČENÍ PRO NÁROČNÉ ? ZNAČKA NEBBIA !

0 Komentářů

Historie této dnes již světoznámé slovenské značky sportovního a fitness oblečení se začala v roce 1997, tedy více než před dvaceti lety. Tuto značku založili v Žilině  manželé Martin a Stanka Peckovi. Na začátku se zaměřili pouze na pánské tepláky, pánská tílka a trička, cílem bylo napřed pouze oblečení pro pány kulturisty, dámské oblečení bylo v pozadí zájmu.

Už od začátku bylo zřejmé, že značka najde poměrně hravě uplatnění nejen na slovenském trhu. Do roka od jejího vzniku se začaly prodávat první kusy oblečení i do zahraničí. V roce 2000 už byla značka Nebbia naprostou jedničkou na slovenském trhu s fitness oblečením.

Ale přes poměrně hladký začátek a raketový nárůst  přišlo v roce 2003 složité období a značce se trochu přestalo dařit. Důvodem byl pokus o rozšíření sortimentu o funkční prádlo, termoprádlo, bundy a turistické oblečení. V této oblasti se firmě  nedařilo, tak jak by si představovala a až konečně v roce 2012  došlo k rozhodnutí tento záměr opustit a zabývat se pouze tím, na čem značka Nebbia stojí, tedy fitness a sportovní oblečení.

Po tomto období už značka Nebbia zaznamenává jen raketový růst, dnes můžete oblečení od této značky koupit ve více než 20 ti zemích světa. Sázkou na jistotu jsou sportovní legíny, tílka a trička, v kolekci této značky však nechybí ani mikiny, tepláky a další sortiment.

                                        

Komentovat

*
**Neveřejný
*Adresa webu http://
*